Kellemes csalódás

Az Angyalok 2017. január 14-én szombaton 19:40-kor  Dunaújvárosban a Női Bajnokság alapszakaszaként játszottak meccset a MAC Budapest B együttesével. A végeredmény: Angels NJSE – MAC Budapest B   2:8 (1:2, 0:2, 1:4) lett.

_DSC5633_4894_2_keksz

Győri Tamás, másodedző értékelése:

„Kis létszámú csapattal álltunk ki erre a mérkőzésre, két hátvédpárral és két csatársorral, utóbbiban némi cserelehetőséggel. Ennek és a fél csapat betegeskedésének ellenére is jól tartottuk a meccset, talán magára a játékra azt is mondhatom, hogy az egyik legjobban játszottak a lányok a szezonban.  Sok jó és pozitív visszajelzést kaptunk bíróktól, szurkolóktól is a csapat játékának fejlődésére. Én is azt látom, hogy rátértünk egy jó útra, amiben fejlődni kell az a koncentráció.  Egy jégkorong mérkőzésen folyamatosan, hatvan percig kell figyelni, koncentrálni és persze közben hajtani a korit. Sajnos a meccs közepén elfáradtunk, ekkor kaptuk be a gólokat, a befejezésekre már nem tudtunk odafigyelni, a korongért az utolsó pár lépést már nem tudtuk megtenni. Az első harmadban nagyon jól ment a játék és a küzdés, az Angels első sora gólokat szerzett, és a második soros Pinkó Viktória is végig jól mozgott, jól helyezkedett. Amiben fejlődnünk kell az a védelem és a koncentráció, ez utóbbi fejlesztésére a következő edzéseken több döntéshozó feladatot fogunk gyakorolni. Összességében számomra egy nagyon is kellemes csalódás volt ez a mérkőzés.”