Dunaferres elismerések a kiemelkedő teljesítményért

Evgeny Tankilevich, az ISD Dunaferr Zrt. cégvezetője fogadta a Dunaferr Sportegyesület kiemelkedő eredményt elért sportolóit és edzőit 2016. december 1-én.

Evgeny Tankhilevich cégvezető, Dr. Sevcsik Mónika HR igazgató és Klyuchkin Serhiy biztonsági igazgató gratuláltak az eredményekhez és további sok sikert kívánva anyagi elismerésben is részesítették a sportolókat és edzőket.

A fogadáson Mátyás Gábor a Dunaferr SE ügyvezető elnöke méltatta a Sportegyesület eredményeit, munkáját és megköszönte a névadó szponzornak a folyamatos támogatást, mely az egyesület megalapításának 65. évfordulója alkalmából kiemelten fontos.

Ezt követően kötetlen formában és jó hangulatban folyt a beszélgetés elsősorban a sportról, további célokról. Az esemény tovább erősítette az ISD Dunaferr Zrt. és a Dunaferr Sportegyesület vezetése közötti kiváló kapcsolatot.

A Dunaferr SE részéről az eseményen jelen volt: Tóth Andrea Dunaferr Sportegyesület felügyelő bizottsági tag, Mátyás Gábor ügyvezető elnök.

Az ISD Dunaferr Zrt. részéről: Evgeny Tankhilevich cégvezető, Dr. Sevcsik Mónika HR igazgató, Klyuchkin Serhiy biztonsági igazgató.

Elismerésben részesült sportolók és edzők:

Torna szakosztály

Kovács Zsófia:

Felnőtt Európa Bajnokság 5. hely felemáskorlát, 7. hely ugrás (Svájc, Bern)

Cottbus Világ Kupa 1. hely korláton és gerendán

Olimpiai résztvevő

Jakab Noémi:  

Olimpiai Reménység Verseny 5. hely talajon (Csehország, Liberec)

Edzők: Trenka János, Joó Gabriella

Kajak-kenu szakosztály

Hajdu Jonatán:

Olimpia C-1 200 m 10. hely

Felnőtt Európa Bajnokság C-1 200 m 6. hely (Moszkva)

Némedi Konrád:

Ifjúsági Világbajnokság C-1 200 m 3. hely, C-4 500 m 3. hely (Minszk)

Slihoczki Ádám:

Ifjúsági Európa Bajnokság C-2 500 m 3. hely, C-2 1000 m 6. hely (Plovdiv)

Olimpiai Reménység Verseny 5x-ös aranyérmes (C-2 200 m, C-2 500 m, C-2 1000 m, C-4 1000, C-4 500 m), C-1 1000 m 2. hely     (Szeged)

Kollár Kristóf:  

Olimpiai Reménység Verseny C-1 1000 m 2. hely, C-1 500 m 4. hely (Szeged)

Edző: Molnár Gergely

Úszó szakosztály

Szöllősi Martin:

Ifjúsági Európa Bajnokság 4x100m-es vegyes váltó 4. hely (Hódmezővásárhely)

Edző: Kovács József

You May Also Like