Gyűrték egymást a birkózók is hétvégén

2016. szeptember 17-én Dunaújvárosban az Arany János Általános Iskola tornatermében zajlott a TOMBOR ISTVÁN EMLÉKVERSENY – IMPACT KUPA Közép-Magyarországi diák I-II. és serdülő szabadfogású területi bajnokság, melyen 17 egyesület 132 versenyzője vett részt.

Az eseményen megemlékeztek Tombor Istvánról, egykori kiváló utánpótlás edzőről, aki a Dunaferr Sportegyesület versenyzőivel kiemelkedő eredményeket ért el. A megmérettetésen a közép-magyarországi területhez tartozó egyesületek sportolói léptek szőnyegre három korosztályban.

Remek küzdelmeket láthattak a kilátogatók, minden korosztályban szép akciókat mutattak be a gyerekek. A csapatversenyben a Cegléd mögött második helyen végzett a Dunaferr SE, az Érdi Spartacus a dobogó harmadik fokára állhatott fel.

Nagyon jó egyéni teljesítményt nyújtott Gajzer Bálint, Mezei Kristóf és Sallai Sándor, akik első helyezésük mellé különdíjat is kaptak.

A Dunaferr SE Nagycentrumhoz tartozó fiók szakosztályaink is jól szerepeltek, az Enying VSE dobogós helyeket, a Gurics György BDSE pedig egy 5. helyet szerzett. A versenyzőket Tombor István vezetőedző, Szabó Róbert, Kiss Károly, Fehér Krisztián és Szabó Miklós edzők készítették fel.

Eredmények: 

Diák II. (2005-2006)

Góczán Barnabás 29 kg 3. hely

Gajzer Bálint 32 kg 1. hely

Berki Attila 38 kg 3. hely

Virág Tamás 42 kg 1. hely

Grabecz Bence 46 kg 2. hely

Farkas Adrián 63 kg 1. hely

Barkóczi Soma 69 kg 2. hely

Kovács Péter 38 kg 5. hely

Diák I (20034-2004)

Mezei Kristóf 42 kg 1. hely

Bartek Dávid 63 kg 2. hely

Sallai Sándor 69 kg 1. hely

Grosch Iván 76 kg 1. hely

Serdülő (2001-2002)

Virág Márk 50 kg 4. hely

Bíró Alexandra 54 kg 4. hely

Ignácz Viktor 58 kg 3. hely

Veres-Kovács Ádám 69 kg 3. hely

Gurics György BDSE

Serdülő:

Sebestyén Fábián 50 kg 5. hely

EVSE

Diák II.

Takács Mihály 35 kg 4. hely

Takács Petra 42 kg 2. hely

Serdülő

Paulus András 76 kg 1. hely

Külön díjazottak:

Diák II. legjobb hazai versenyző díja: Gajzer Bálint

Diák I. legjobb hazai versenyző díja: Mezei Kristóf

Serdülő legjobb hazai versenyző díja: Ignácz Viktor

 Impact Kft. különdíja: Virág Tamás és Sallai Sándor

You May Also Like